top of page

KOKA

KOPNES

Jumta spāres

Koka jumta kopnes un sijas dažāda veida vajadzībām - sākot ar jumta konstrukciju izgatavošanu dzīvojamām ēkām, līdz pat ražošanas ēku jumta konstrukciju izgatavošanai.

AUGSTĀKĀS

KVALITĀTES

MATERIĀLI

Strādājam ar augstas kvalitātes kokmateriāliem, kas pieejami ar CE marķējumu C24 stiprības klasē, KD 18%. Kopņu izgatavošanas procesā, sadarbojoties ar mūsu sadarbības partneri MITEK BALTIC, izmantojam MITEK BALTIC naglu plates.

ĪSS

IZGATAVOŠANAS

TERMIŅŠ

Pēc projekta izstrādes un savstarpējas vienošanās, vēlamās konstrukcijas ražošanas process norisinās 2-3 nedēļas.

PILNA CIKLA SERVISS

PROJEKTĒŠANA

Projektēšana tiek uzsākta pēc vienošanās ar klientu un piedāvājuma apstiprināšanas. Projekts tiek izstrādāts īsā laikā. Lai veiktu projektēšanu nepieciešams saņemt ēkas projektu vai vismaz atsevišķas projekta lapas, proti, ēkas fasādi, jumta plānu, ēkas griezumus. Svarīgi ir zināt objekta atrašanās vietu dabā, jo no atrašanās vietas ir atkarīgi slodžu aprēķini, kas ietekmē kopņu projektēšanu. 

PIEGĀDE

Piegādi veicam visā Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā. Piegādes izmaksas aprēķinam individuāli - ņemot vērā attālumu, piekļūšanas iespējas un kopņu gabarītus!

Ar mums pieejamo tehniku varam piekļūt grūti pieejamās vietās, kā arī varam nodrošināt kopņu izkraušanu.

RAŽOŠANA

Ražošana tiek veikta atbilstoši LVS EN 1425:2020 standartam, razošanā tiek izmantoti kalibrēti zāģmateriāli, kuri ir marķēti ar c24 marķējumu , kas norāda uz  zāģmateriāla kvalitāti, atbilstību nesošo koka konstrukciju ražošanai. Saražotās konstrukcijas tiek marķētas ar CE marķējumu, kas norāda uz konstrukciju atbilstību LVS EN 14250: 2020 standartam un uz to, ka mūsu uzņēmuma ražotne ir saņēmusi ražošanas procesa kontroles sistēmas sertifikātu.

MONTĀŽA

Sadarbībā ar mūsu partneri būvuzņēmumu SIA’’BauArt’’ piedāvājam  ārtu, kvalitatīvu kopņu uzstādīšanu, pēc vajadzības nodrošinam arī ar nepieciešamo montāžas tehniku.

Kopņu uzstādīšana ir ātrs process, tas var aizņemt laiku no vienas  līdz  trijām dienām, atkarībā no ēkas izmēriem , jumta konstrukciju sarežģītības, apjoma un piekļuves iespējām.

EKSPERTU

PIEREDZE

Jau 15 gadus esam darbojušies kā veiksmīgi būvniecības nozares dalībnieki, kas iekļauj pieredzi jumta konstrukciju montāžā. Vairāk mūsu darbus iespējams apskatīt sadaļā "Mūsu darbi".

90909.PNG
765432.PNG
8765432.PNG
bottom of page